Rampa

Değişik sektörler açısından yükleme ve boşaltma işlemlerinin, güvenli şekilde yapılmasına olanak tanıyan sistemlere rampa denir. Kullanılacak alana bağlı olarak değişkenlik gösteren rampalar, büyük kolaylık sağlamasının yanı sıra kısa sürede çalışmaların tamamlanmasına imkan tanımaktadır. Değişik ağırlıklara sahip olan ürünlerin rahatlıkla transfer edilmesine fırsat veren bu yapılar, mekanik aksanı ile beraber etkin çözüm yöntemleri sağlamaktadır.Ayrıca günlük çalışmalar noktasında zamandan tasarruf elde edilirken kaza riskini minimum seviyeye indirilmektedir. Bu konuda ele aldığımız kurumsal hizmet anlayışıyla farklı özelliklere sahip rampa sistemlerini, firmamız bünyesinde güvenle elde edebilirsiniz. 
 
Birbirinden Farklı Rampa Sistemleri
 
Kullanılacak alana ve amaca bağlı olarak rampa sistemleri değişkenlik gösterir. Kot farkı, inşaatı bitmiş alanlar, farklı ağırlıklara sahip ürünler ve daha pek çok değişik amaç doğrultusunda rampalar arasından tercih yapılabilmektedir. Kurumsal hizmet anlayışımızla ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda, sizleri her açıdan yüksek teknolojiye sahip dayanıklı sistemleri sağlamaktan memnuniyet duyarız.
 
Teleskopik Rampalar
 
Beton içerisine yerleşen ve yüksek teknolojik tasarımı ile beraber teleskopik rampalar, pek çok sektör için önemli bir kullanım teşkil ediyor. Farklı eğimlere kolaylıkla uyum sağlayan tasarım, elektro hidrolik sistemi ile değişik açılarda sabit kalma potansiyeli sunmaktadır. Firmamız bünyesinde farklı standartları üzerinden güvenle temin edebilirsiniz.
 
Gömme Rampa Çeşitleri
 
Alandan tasarruf ederek zemine rahatlıkla kurulumu gerçekleştirilen gömme rampalar, en fazla tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Kısa süre içerisinde kolayca hazır hale gelen bu sistemler, özellikle inşaatı bitmiş alanlar için rahatlıkla ne zaman istenirse kurulumu yapılabilmektedir. Bu konuda bize güvenebilir ve farklı ölçekler üzerinden hazırlanmış tasarımların güvenle montajını yapılmasına olanak tanıyabilirsiniz.
 
Menteşeli Rampalar
 
Gömme rampa sistemleri arasında yer alan bu tasarım, özellikle aracın dorsesine yerleşerek sabit kalma olanağı tanır. Çengelli kısmıyla araca sabitlenir ve herhangi bir sorun yaşanmadan yükleme ile boşaltma işlemlerinin yapılmasına olanak tanır. Bu sayede yükleme pistonlarına ağırlık çökmesine engel olarak, etkin şekilde kilitlenmek suretiyle transferin sağlıklı biçimde yapılmasına imkan verir.
 
Dik Rampa Modelleri
 
Kullanılmadığı zamanlarda dik konuma getirerek alandan yer tasarrufu sağlayan bu tasarımlar kolayca hazır hale getirebilmektedir. Aynı zamanda kontrol panosu ve hidrolik uyumlu şekilde kullanılmak suretiyle farklı eğimlerde sabit hale getirilebilir. Böylece iki katlı işyerleri için özellikle çok daha kolay ve elverişli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Gözyaşı desenli sac sistemi ile beraber ise kaza riskini önleme olanağı sunar.
 
Hidrolik Rampalar
 
Hidrolik tasarımı ile kolay ayarlama imkanı sağlayan bu rampa tasarımı son dönemlerde yaygın olarak değerlendiriliyor. Her türlü yükleme ihtiyacına uygun olarak uyumlu şekilde kullanım imkanı tanımaktadır. Üstelik elektro-hidrolik tasarımı ile beraber çok daha güvenli iş verimliliği oluşturur. Özel tasarım ile ele aldığımız hidrolik rampalar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


 
Özel Rampa Çeşitleri
 
Her sektör için rampa çeşitleri değişkenlik yaratır. İşletmeye uygun olarak rahatça yükleme ve boşaltma sağlanabilmesi adına, ihtiyaçlarınıza yönelik özel rampa tasarımların üretimini sağlıyoruz. Böylece alana uyum sağlayacak ölçüler üzerinden, kaliteli malzeme yapısı ve yüksek teknoloji altında üretim gerçekleşir. Gelişmiş teknik ve malzemelerle üretim sağlanan bu tasarımlar, ürünlerin yapısına ve sektörün bulunduğu anlayışa bağlı olarak özel şekilde hazırlanır.
 
Seyyar Rampa Modelleri
 
Daha az enerji harcayarak oldukça fazla sayıdaki malzemenin tek seferde yüklenmesi için seyyar rampalar kullanılır. Özellikle fabrika ve endüstriyel alanlar ile beraber marketler kapsamında ağır yüklerin taşınması için önemli bir potansiyel oluşturur. En önemlisi adından da anlaşılacağı üzere rahatlıkla pek çok farklı alına taşınma fırsatı tanımaktadır.
 
Farklı Amaçlar Doğrultusunda Kaliteli Rampa Çeşitleri
 
Amacı ve ihtiyaca yönelik olarak özel tasarım altında birbirinden değişik rampa modelleri üretilmektedir. Her sektör için vazgeçilmez olan bu yapılar özellikle alana uygun şekilde üretimden geçer. Bunun bilincinde hareket ederek yüksek teknolojiye sahip kaliteli malzemelerle hazırladığımız rampa çeşitlerini, kurumsal bir anlayışla sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.
 
Uygun Fiyatlarla Kaliteli Rampalar
 
İş güvenliğini sağlayan ve verimliliği daha yukarı çeken rampa çeşitleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Uluslararası kalite standartlarına bağlı kalarak ilkeli üretim anlayışı üzerinden, çok uygun fiyatlarla rampa sistemlerinin tasarımını sağlıyoruz. Her türlü hava koşuluna karşıda direnç gösteren rampalar, sizlere zamandan kazanç sağlayarak çalışmaların kısa sürede tamamlanmasına imkan vermektedir.

Yazar: admin