Otomatik Kapıların Genel Özelliği Nedir?

Otomatik Kapıların Genel Özelliği Nedir?
            Pratik kullanım özelliğine sahip otomatik kapı ürünlerimiz, yerli üretimdir. Dışa bağımlı olmadan üretim gerçekleştiren firmamız, yeni nesil otomatik kapı üretimi gerçekleştirmektedir. Profesyonel kullanım seçenekleriyle iş dünyasında kolaylığı sağlamaktadır.

Geçiş Trafiğini Olumlu Etkilemektedir

            Endüstriyel sahada kullanılan bu tasarımlarda giriş-çıkış trafiği rahatlamaktadır.  İzolasyon özelliği sayesinde, seksiyonel kapı tasarımları dört mevsim etkili kullanılmaktadır. Otomatik kapı tasarımları, yan kısımlardaki menteşe ve tekerler sayesinde hareket etmektedir. Bu tekerler yan kısımlardaki raylar üzerinde kaymaktadır. Kapıyı çeken çelik halatlar tambura bağlıdır. Motor gücü ile açılan otomatik kapı tasarımları,  endüstriyel sahada kolaylık sağlamaktadır. Poliüretan dolgulu çelik özellikli bu kapılar oldukça dayanıklıdır. Dış darbelere karşı maksimum koruma sağlamaktadır.

Profesyonel Tasarım

            Tasarım işlemleri kategorisinde olumsuz durumlar göz önüne alınmıştır. Panellerin et kalınlığı, dolgu özellikleri ve rayların hareket özellikleri giriş bölümüne göre tasarlanmaktadır. Isı yalıtımı, rüzgar direnci ve nem izolasyonlu seksiyonel kapı seçenekleri, iklim şartlarına göre dizayn edilmektedir. Yağmur, kar ve benzeri olumsuz hava koşullarında ısınma  problemi yaşanmamaktadır.

Geçişi Kolaylaştırıyor

            Otomatik özellikleri, geçiş problemini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Araç geçişi esnasında  seksiyonel kapı tasarımları otomatik açılmaktadır. Yukarı doğru açılması nedeniyle açılma esnasında yer kaplamamaktadır. Raylı tampon sistemi sayesinde kapı açılırken ve kapanırken problem meydana gelmiyor. İsteğe bağlı bir şekilde kapının belli noktalarına pleksi glass pencere eklenebilmektedir. Bu pencereler sayesinde içeriyi görmek mümkündür. Emniyet sistemleri ile uyumlu olan bu ürünlere, alarm sistemi uygulanabilmektedir. Elektrik gittiği zaman kapıyı manuel bir şekilde açabilirsiniz. Manuel açma ve kapama için özel kapı kulp sistemi bulunmaktadır. Manuel açılım için yan bölümdeki raylar kolay kullanım imkanı sunmaktadır. EPDM contaları sayesinde yağmur ve kar suları içeriye girmemektedir. Nem izolasyonu sağlayan bu contalar, dışarıdaki tozu da engellemektedir. Rüzgar izolasyonu standartlara uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. 

Servis İmkanı Bulunuyor

            Arıza ve benzeri durumlarda firmamız servis hizmeti sunmaktadır. Parça destekli gerçekleştirilen endüstriye kapı tamir ve bakım işlemleri, pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Servis elemanlarımız konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Ekspertiz Hizmeti İlk Adım

            Montaj ve benzeri işlemlerde ilk adım ekspertiz hizmetidir. Kapının montajlanacağı yer, uzman ekipler tarafından incelenmektedir. Ölçü alma işleminin ardından firmamız imalata geçmektedir. Endüstriye kapı tasarımlarında son aşama montajdır. Montajlama işlemleriyle kapılar kısa zamanda kullanıma açılmaktadır. Ustalık, kaliteli malzeme ve pratik montaj seçenekleriyle kısa zamanda kapılar kullanılır hale getirilmektedir. Teknolojinin son harikası endüstriye kapı seçenekleri, mekanlarınıza değer katacaktır. Yeni nesil kapılarla, iş dünyanız daha da hızlanacaktır.

Yazar: admin