Otomatik Kapıların Ekonomiye Katkısı Nedir?

Otomatik Kapıların Ekonomiye Katkısı Nedir?

            Otomatik kapı dünyası araç geçişini kolaylaştıran pratik ürünlerdir. Otomatik özelliği ile hızlı geçiş sağlayan bu tasarımlar, yer kaplamayan kullanışlı kapılardır. Geçişleri hızlandığı için, işletmenin çalışma kapasitesini artırmaktadır. Seksiyonel kapı ürünleri, otomatik motorlu özelliği ile kolaylık sağlamaktadır. Çalışma kapasitesinin artmasında önemli rol oynamaktadır. 

Dışa Bağımlı Değil

            Bu kategoride üretim yapan firmamız, yüzde yüz yerli özelliğine sahip seksiyonel kapı üretmektedir. Dışa bağımlı olmadığı için, yerli ekonomiye ciddi katkı sağlıyor. Kapı teknolojisinde seksiyonel kapı seçenekleri, sanayinin gelişmesinde etkili rol oynamaktadır.

            İç kısımdaki poliüretan sayesinde izolasyon özelliğine sahip bu tasarımlar, soğuğu ve sıcağı geçirmiyor. Yaz aylarında iç mekanların serin olmasını sağlayan bu tasarımlar, kış aylarında iç mekanların ısınmasına katkı sağlıyor. Otomatik kapı özelliklere sahip bu tasarımlar, kullanılan mekanların ısınmasında etkili rol oynamaktadır. Hırsızlık olaylarına karşı emniyet özelliğine sahiptir. Alarm ve kamera sistemleri ile uyumlu üretilmektedir. Paslanmayan çelik galvaniz özelliği ile kullanım kalitesi üst seviyededir. Yan kısımlardaki raylar ve tekerler sayesinde kolaylıkla açılmaktadır. Kullanılan malzemeler yerlidir. Bu nedenle otomatik kapı sektörü dışa bağımlı değildir. Ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaktadır. 

Kullanılabilir Alanı Genişletiyor

            Profesyonel özelliklere sahip olan bu tasarımlar, özellikle yeri dar olan mekanlarda genişlik sağlıyor. Kullanım alanını genişleten otomatik kapı tasarımları, kapı dünyasında tercih edilen seçenekler içerisinde yer almaktadır. Sanayi ve endüstri kategorisinde kullanım kolaylığı sağlayan bu tasarımlar, estetik görünümünü uzun süre korumaktadır. Servis imkanlarıyla kullanım kalitesi artmaktadır. 

Hırsızlık Olaylarına Karşı Emniyetli Tasarımlardır

            Alarm ve kamera sistemleri ile uyumlu bu ürünler, iş yeri güvenliğinde tercih edilen tasarımlardır. Endüstriye kapı tasarımları, özel conta sisteminin yanı sıra özel kilit sistemine sahiptir. Rüzgarın etkisini minimuma düşüren özel tasarımı, standartlara uygun şekilde tasarlanmıştır. Yağmur, kar ve benzeri etkileri azaltan conta sistemi, kullanım kalitesini artırmaktadır. Özel kilit sistemi, hırsızlık olaylarına karşı özel olarak dizayn edilmiştir. Endüstriye kapı seçenekleriyle büyük fabrikalarda geçiş problemi meydana gelmemektedir. Büyük fabrikaların güvenliğinde de maksimum etkiye sahiptir. Depolama kategorisinde ve sanayi kategorisinde yüksek performans sağlayan endüstriye kapı seçenekleri, ihtiyaca cevap veren etkili ürünlerdir. Paslanmayan özel dış kaplama bölümü, görsel bakımından oldukça etkili özelliklere sahiptir. Orta kısımda küçük pencereleri olan modeller de tercih edilebilir. Bu pencereler aynı şekilde izolasyon özelliğine sahiptir. Bir çok mekanda pratik bir şekilde kullanılabilen bu tasarımlar, güncellenmeye devam etmektedir. Firmamız, yeni model ve tasarımlarla otomatik kapı kategorisinde gelişmeye devam etmektedir. 

Yazar: admin